اگر فشار آب منزل شما پایین است، و شما باید مدت زیادی را هنگام تلاش برای پر کردن وان حمام صبر کنید، احتمال می رود که فشار آب شما با مشکل مواجه است. دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است فشار آب شما را کاهش دهد، با کشف و ریشه کن کردن آنها، گاهی اوقات می توانید مشکل را حل کنید. در بسیاری از موارد ممکن است نیاز به افزودن فشار اضافی به شبکه آبرسانی خود دارید. بهترین راه برای رسیدن به این هدف، خرید پمپ آب خانگی است.

برای مشاوره و خرید پمپ آب خانگی ایتالیایی اصل و چینی و ایرانی با کارشناسان ما در پمپکده تماس بگیرید.

پمپ خانگی
پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی یک پمپ است که برای افزایش فشار آب خانگی شما مورد استفاده قرار گیرد. پمپ ها یا بدون مخزن همراه با حجم های متفاوت وجود دارند. یکی از مهمترین خواسته مردم این است که فشار ثابت در جریان آب حفظ شود. دوش گرفتن در زمانی که شما لباس های خود را می شویید می تواند خسته کننده و زمان گیر باشد.
اگر مشکلی با استفاده از دستگاه های متعدد در خانه خود دارید، یک پمپ آب خانگی می تواند به شما کمک کند با حفظ فشار ثابت در لوله های خود، به طور همزمان از چندین دستگاه استفاده کنید. اکثر پمپ های تقویت کننده فشار آب به طور خودکار شروع و متوقف می شوند و پس از افزایش و کاهش فشار به فعالیت می پردازند.

 

فروش برندهای مختلف پمپ آب خانگی

چه زمانی یک پمپ آب خانگی مورد نیاز است

اگر شما در یک ساختمان بالاتر از خط تولید آب زندگی می کنید، مقدار کمی از فشار را دریافت خواهید کرد که احتمالا زیر 30psi خواهد بود. منابع آب محلی بر روی ساختمان های بلند و خانه ها در پایان خط تولید تاثیر می گذارد. طبقه آخر یک ساختمان معمولا نیاز به پمپ تقویت کننده فشار آب دارد، زیرا فشار می تواند تا 17psi کاهش یابد.در بعضی موارد، افرادی که به آب رسانی عمومی متصل هستند ممکن است به علت مشکلات آب شیرین شهری مشکلاتی را داشته باشند. خط تامین ممکن است آسیب دیده، نشت داشته و یا خیلی کوچک باشد. لوله بزرگتر جایگزین می تواند مشکل را از بین ببرد، اما بسیاری از صاحبخانه ها ترجیح می دهند یک پمپ آب تقویت کننده را برای نتایج بهتر انتخاب کنند.اگر برنامه ای برای تعمیر خانه خود دارید، شما باید پیامدهای فشار آب را در نظر بگیرید. نصب و راه اندازی حمام و آشپزخانه جدید اغلب اندازه لوله های مورد نیاز شما را افزایش می دهد یا نیاز به اضافه کردن لوله های جدید دارد، اما اضافه کردن یک پمپ تقویت کننده فشار، باعث افزایش فشار می شود.

انواع پمپ های تقویت کننده فشار آب

پمپ های آب در اندازه های مختلف می باشند و حجم مخازن متفاوتی دارند، بنابراین لازم است که متناسب برای نیازهای شما انتخاب شوند.
پمپ تقویت کننده فشار آب در دو نوع، بوستر پمپ آبرسانی Booster Pump و تک پمپ با لوازم Booster وجود دارد.

تقویت کننده اصلی همان پمپ است، وظیفه اصلی آن افزایش فشار در سیستم شما است. این را می توان برای لوله کشی و برای حل مشکلات فشار آب استفاده کرد.

یک پمپ تقویت کننده فشار آب است  این نوع محصول، انرژی خود را از الکتریسیته می گیرد که از نوع انرژی پاک هست.

اگر مصرف آب شما نسبتا کم باشد، یک پمپ آب تقویت کننده باید مشکلات شما را حل کند.
سیستم تقویت کننده فشار آب بهترین انتخاب برای مصارف بالا است که شامل تقویت کننده، پمپ سطح و مخزن آب هستند. نیاز کمتری برای انجام کارهای تکراری وجود دارد، زیرا در مخزن ذخیره وجود دارد.

مهمترین مزیت این است که پمپ ها نیاز به رسیدگی کمتری دارند و عمر طولانی نیز دارند تنها مشکل این سیستم ها این است که بسته به اندازه مخزن می تواند بسیار پر سر و صدا باشنداما اگر پمپ مرغوب و با کیفیت باشد همراه با محاسبه درست این مشکل حل می شود.

تصمیم گیری برای انتخاب سیستم تقویت کننده فشار آب مناسب

قبل از خرید پمپ آب خانگی و یک تقویت کننده خوب را انتخاب کنید، سه چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. فشار، جریان و ارتفاع تخلیه.

باید توجه داشته باشید که مقدار فشار آب بستگی به سطح مقطع پمپ لوله دارد. لوله های کوچکتر فشار بیشتری نسبت به انواع بزرگتر دارند. بدست آوردن سطح تخلیه مناسب ضروری است زیرا شما باید مطمئن شوید که آب به محل تخلیه برسد. جریان بسیار مهم است زیرا مقدار آب مورد نیاز شما بستگی به اندازه ساختمان شما و میزان استفاده از آب دارد.

سه نوع دستگاه برای پمپاژ سطح آب می تواند استفاده شود؛ آب پاک، آب سنگین و آب بسیار شسته شده. اگر تمرکز اصلی شما باغ شما باشد، پمپ های آب آشامیدنی به خوبی با یک جمع کننده آب باران می توانند کار کنند.

گذرگاه دانه ای کوچک است، بنابراین برای چیزهای دیگر، شما نیاز به یک خرید پمپ آب سنگین دارید. گذرگاه دانه ای 10 تا 20 میلیمتری، برای انتقال فاضلاب ایده آل هستند. پمپ های با دقت بالا دارای بزرگترین اندازه تا 25 میلی متر می باشند.

انتخاب درست

در هنگام تصمیم گیری در مورد پمپ افزایش فشار آب ، چیزهایی دیگری برای فکر کردن وجود دارد. در مرحله اول، اگر پمپ آب شما برای استفاده داخلی است، پس مطمئن شوید که یک مخزن مناسب برای خانوارتان را انتخاب می کنید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که مثانه موجود در داخل مخزن برای آب آشامیدنی مناسب است. مخازن گالوانیزه برای جلوگیری از داشتن طعم فلزی در آب مفید هستند و کمتر مستعد رطوبت هستند.

پمپ آب خانگی شما یک سرمایه گذاری طولانی مدت است و شما باید اطمینان حاصل کنید که گزینه ای با ارزش را انتخاب کرده اید. انتخاب یک بدنه پمپ ساخته شده از فولاد ضد زنگ دوام آن را افزایش می دهد، به این معنی که احتمال جایگزینی آن کمتر است. اگر نگران سر و صدا هستید، یک سیستم با یک پمپ چند سلولی را انتخاب کنید. آنها دارای بیش از یک پروانه برای ایجاد مکش هستند،
و بی صدا کار می کنند.

هنگامی که شما پمپ آب خود را انتخاب می کنید، ویژگی های مختلفی وجود دارد. پمپ های خودپرداز، کاربر پسند و ایمن تر از دیگران هستند. آنها همچنین شما را از پاکسازی هوا خارج از سیستم نجات خواهند داد.

چیزهای زیادی وجود دارند که به هنگام تصمیم گیری در خصوص خرید بوستر پمپ آبرسانی  برای نیازهای شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید و همچنین طیف وسیعی از مدل هایی که ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
پمپ خانگی
Author Rating
51star1star1star1star1star
بستن منو
Call Now Button